Služby

Kvalitní a profesionální služby patří neodmyslitelně k pilířům úspěchu společnosti BERYL BK, s.r.o. na trhu stavebního kování. Co možná nejkratší dodací termíny, flexibilní způsob dodání či poskytovaná záruka, to vše a mnohem více získají zákazníci při pořízení našich výrobků.

Dodací termíny

Objednávky vyřizujeme a zboží dodáváme v závislosti na typu produktu. Standardní dodací lhůty jsou:

  • Základní skladové typy … 2 dny
  • Příbuzné typy (jiná rozteč, nebo RAL) … 1 až 2 týdny
  • Zakázková výroba … 3 týdny
  • Zcela atipická provedení … 4 týdny

U jednotlivých zakázek se vždy maximálně snažíme dodržet avizované dodací termíny. Ve specifických případech jsme schopni na vyžádání splnit zakázku i dříve. Někdy si však výroba a dodání vyžaduje z technických důvodů mírné překročení lhůty. Doporučujeme se vždy telefonicky informovat o konkrétním termínu dodání Vaší individuální objednávky.

Způsoby dodání

Objednané výrobky jsou dodávány z výrobního závodu ke konečnému spotřebiteli nejčastěji poštou - PROFI balík (dodání do 24 hodin) nebo prostřednictvím spediční firmy TOP TRANS (dodání do 24 hodin). Možný je také vlastní odběr, či jiná sběrná služba, případně zaslání vlakem.

Naše hlavní odbytová centrála sídlí v Bořitově. Další sklad společnosti BERYL BK, s.r.o. se nachází v Praze.

Platební podmínky

V případě balíků zaslaných na dobírku probíhá platba za zboží převážně v hotovosti. Pravidelní odběratelé si pak po dohodě mohou vyžádat platbu převodem.

U jednotlivých zásilek neúčtujeme balné. U zakázek nad 2.000,- Kč neúčtujeme poštovné (dopravné).

Záruky

Našim zákazníkům poskytujeme standardní záruku dle Zákoníku.

Při pořízení standardních (skladových) madel získáte výhodu v podobě automatické výměny poškozených výrobků za nové, i když k poškození došlo v důsledku nevhodné manipulace nebo montáže. Zaplatit je třeba pouze manipulační poplatek. Tato služba je možná i u ostatních typů produktů, celá operace však trvá déle. Madla je navíc třeba demontovat a dopravit do naší provozovny.

×
Kontaktujte nás
2000 znaků zbývá