O nás

Společnost BERYL BK, s.r.o. je renomovaným výrobcem dveřních madel a prodejcem stavebního kování s mnohaletými zkušenostmi v oboru. Na českém trhu se pohybujeme již od roku 1995, kdy byla založena firma Beryl v.o.s. v Blansku. Tu v roce 2005 odkoupila společnost BERYL BK, s.r.o. s cílem nejen pokračovat ve výrobě dveřních madel, ale především s cílem rozšířit nabídku, zkvalitnit výrobní program a co možná nejvíce zkrátit dodací termíny a tím tak zlepšit kvalitu poskytovaných služeb zákazníkům.

Hlavní výrobní program je výroba dveřních madel. Tento zdánlivě jednoduchý výrobek nabízíme v mnoha typech a velikostech. Madla vyrábíme z trubek a profilů převážně nerezových materiálů. Nerez leštíme nebo kartáčujeme tak, aby madlo společně se zámkovou rozetou a dveřní klikou tvořilo sladěný celek reprezentující každé dveře.

Kromě dveřních madel vyrábíme též madla  sanitární, jistící madla pro tělesně postižené, okopová madla pro ochranu dveří, madla (zábradlí) na zeď a další nerezové doplňky interiérů/exteriérů.

Nabídku dveřních madel doplňujeme prodejem stavebního kování, jako jsou krycí zámkové rozety a štíty, kliky na vnitřní stranu dveří, dveřní knoflíky a koule a další.

Mezi hlavní odběratele našich výrobků patří většina tuzemských výrobců plastových, dřevěných, hliníkových oken a dveří. Dále pak velké stavební firmy, realizující výstavby nemocnic, škol, nákupních center, bank a další rozsáhlé stavební projekty. Část produkce dveřních madel lze zakoupit u velkoobchodních firem, zabývajících se prodejem stavebního kování.

Prostřednictvím tuzemských stavebních, obchodních a exportních firem se naše výrobky stávají součástí řady zahraničních zakázek v Německu, Rakousku, Velké Británii, a také například v Maroku, Ghaně nebo v Číně.

Přímý export zajišťujeme na Slovensko prostřednictvím obchodních zastoupení a v současné době připravujeme obchodní zastoupení také v Maďarsku.

 

tovarna beryl

×
Kontaktujte nás
2000 znaků zbývá