Rovná dveřní madla - bočně vyosená - atyp

Základ rovného, bočně vyoseného madla tvoří svislá trubka (úchop), která může být volitelně dlouhá od cca 300 mm až po celou výšku dveřního křídla. Jelikož se montuje na rám křídla je třeba svislou část odklonit do boku tak, aby nevadila odemykání/zamykání. Tento typ dveřního madla lze montovat jak z jedné strany dveří (samostatně), tak oboustranně (do páru).

Povrchová úprava madla bývá nejčastěji nerez kartáčovaná (F69), případně nerez leštěná. U modelů větších délek je možné kombinovat povrchy část leštěná/část kartáčovaná, přičemž rozsah této úpravy lze domluvit individuálně. Dále lze zvolit práškovou barvu: bílá RAL 9016, RAL 9003, hnědá RAL 8003, RAL 8019, případně volitelné barvy dle odstínu RAL.

Pod konce madel lze doporučit podložky, které zabraňují otlakům madla do rámu. Velikosti podložek jsou různé, stejně tak jako tvar.

Chcete atypické bočně vyosené rovné jistící dveřní madlo pro Váš dům či firmu? BERYL BK, s r. o. vyrábí kvalitní dveřní madla z nerez oceli na zakázku. Navrhněte si své vlastní madlo nebo si vyberte z našeho katalogu. Volejte 733 531 651.

Dveřní madlo rovné bočně vyosené atyp JS

Nerezové dveřní madlo rovné bočně vyosené atyp - model JS.

Dveřní madlo rovné bočně vyosené atyp AS

Nerezové dveřní madlo rovné bočně vyosené atyp - model AS.

Dveřní madlo rovné bočně vyosené atyp K

Nerezové dveřní madlo rovné bočně vyosené atyp - model K.

Dveřní madlo rovné bočně vyosené atyp GK

Nerezové dveřní madlo rovné bočně vyosené atyp - model GK.

×
Kontaktujte nás
2000 znaků zbývá