Dodací termíny:

Základní skladové typy                      2 dny
Příbuzné typy (jiná rozteč, nebo RAL)  1-2 týdny
Zakázková výroba                            3 týdny
Zcela atypická provedení                   4 týdny

I když se snažíme veškeré objednávky vyřídit v požadovaném termínu, doporučujeme se vždy telefonicky informovat


Ceník

Ceny uvádíme brutto, kompletní ceník lze zaslat e-mailem na vyžádání. Slevy poskytujeme na první zakázku, výrobcům oken a dveří, stálým odběratelům a obchodním firmám dle objemu konkrétní zakázky.


Způsoby dodání

Výrobky jsou dodávány z výrobního závodu ke konečnému spotřebiteli nejčastěji poštou - PROFI balík (dodání do 24 hodin), nebo prostřednictvím spedičních firem TOP TRANS(dodání do 24 hodin), možný je i vlastní odběr, či jiná sběrná služby, případně vlak..
Hlavní odbytová centrála sídlí v Bořitově, další sklad je v Praze.


Platební podmínky

Převážně v hotovosti (balíky zasíláme na dobírku)
Pravidelní odběratelé mohou platit převodem do dohodě
Balné neúčtujeme, poštovné (dopravné) u zakázek nad 2.000,- neúčtujeme


Záruky

Servis záruky pro naše zákazníky je standardní dle Zákoníku, avšak poškozené výrobky se automaticky vyměňují za nové i když jsou poškozené nevhodnou manipulací nebo montáží. Zákazník zaplatí pouze manipulační poplatek. Tato služba se vztahuje jen na standardní (skladové) typy madel. U ostatních typů je to sice také možné, ale celá operace trvá déle. Navíc je třeba madla demontovat a dopravit do naší provozovny.
BERYL BK, s.r.o. IČO: 26975271 . DIČ: CZ26975271 . zapsáno v obchodním rejstříku u KS v Brně 20.7.2005 . oddíl C . vložka 49264   -   design by WPublisher