FAQ - Často kladené otázky

Nabízíme Vám přehled nejčastěji kladených otázek a odpovědí

Otázka: Jak mám objednávat?

Odpověď: nejlépe e-mailem nebo faxem. Objednávka musí obsahovat: IČO, DIČ objednatele, fakturační adresu , adresu dodání pokud je jiná, popis zboží, povrchovou úpravu, rozměry, v případě vlastního návrhu čitelný nákres, požadovaný termín dodání (v případě spěšných žádostí nutno konzultovat) a množství. Pokud objednáváte madla oboustranná stačí uvést počet párů, montážní prvky dodáme automaticky. Zámkové rozety dodáváme vždy kusově. Pokud objednáváte madla jen na jednu stranu dveří je třeba zvolit typ montážních prvků. U tvarově nesymetrických typů H, HC je třeba specifikovat dveře levé či pravé.

Otázka: Jaké největší madlo je možné vyrobit ve zlatém provedení?

Odpověď: Vzhledem k používanému výrobnímu způsobu (povlakování nerezi nitridem titanu) je možné vyrobit madlo do délky pouze 500 mm. Tato míra je dána technologickým zařízením pro povlakování. Některé tvarové varianty lze rozdělit na několik částí, ale vždy bude vidět vlasová spára spoje.

Otázka: Je možné vyrobit madlo v eloxovaném provedení?

Odpověď: Přímo v eloxovaném provedení NE, přírodní elox pouze imitujeme RAL 9006, 9022 nebo kartáčovanou nerezí.

Otázka: Je možné vyrobit madlo v provedení tmavý (světlý) bronz?

Odpověď: Stejný případ jako elox - nelze. Možná je náhrada tmavě hnědou RAL 8019, světlý bronz - světlou metalízou RAL 1036, případně matnou zlatou.

Otázka: Mohu u oboustranných madel kombinovat barvy?

Odpověď: Ano, stačí uvést požadovaný odstín. Pokud není uvedeno jinak, předpokládáme, že bílá je vnitřní kus. Toto je možné i u krytek FAB.


Chcete přidat otázku?

Otázka zní:

BERYL BK, s.r.o. IČO: 26975271 . DIČ: CZ26975271 . zapsáno v obchodním rejstříku u KS v Brně 20.7.2005 . oddíl C . vložka 49264   -   design by WPublisher